• |
ide | kryesore

FOTO/ Nëna tymos cigare dhe detyron fëmijën të sillet si qen. Foto që shkaktojnë zemërim

Arkiva, Planet
1-160.jpg

Këto foto të shkrepura në Kinën lindore kanë tërbuar mijëra përdorues në rrjet.


Në to shihet një nënë që detyron fëmijën të sillet si qen.Ajo madje duket se e shijon skenën pasi shihet e qeshur dhe duke tymosur duhan.

Kritikat dhe sharjet ndaj saj kanë vërshuar lumë në rrjet.