• |
ide | kryesore

FOTO/ Pronarja sheh nga kamerat kujdestarin që po bën seks në divanin e saj

Arkiva, Pikante
5-146.jpg

Ka pushtuar rrjetin lajmi që ka të bëjë me një australiane dhe një turk që punonte si kujdestari i saj i shtëpisë kur ajo largohej. Australiania Audrey Yang që jeton në Nju Jork kishte punësuar turkun Ahmet Ozturk të kujdesej për macet dhe gjëra të tjera gjatë kohës që ajo mungonte. Gjatë një udhëtimi të saj ajo pa në kompjuterin e saj pamjet e kamerave të sigurisë që kishte instaluar në shtëpi. Aty vuri re se turku po bënte seks në sallonin e saj me një femër. Ajo telefonoi në moment fqinjën e saj për të larguar nga shtëpia kujdestarin dhe femrën me të cilën ai po bënte seks në kuzhinë. Yang thotë se ka bërë edhe denoncim ndaj tij ndërsa ka postuar në rrjet disa foto.    

Kthehu