• |
ide | kryesore

Hysaj bëhet baba. Foto e parë me Elis

Arkiva, Paparazzi
hysaj.png

Elseid Hysaj po përjeton momentet më të bukura të jetës së tij teksa fëmija i tij i parë me ish mis Shqiperia 2013 Fiorenza Lekstakaj ka ardhur në jetë. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe Napolit ka postuar një foto në Instagram teksa zbulon emrin e djalit të sapolindur, Elis, dhe i uron atij mirëseardhjen në jetë.

Kthehu