• |
ide | kryesore

Kush do zërë vendin e Ermalit në Digitalb?

Arkiva, Paparazzi
ermoo.jpg

Lajmi i bujshëm i largimit të Ermal Mamaqit nga kanali “T” i “Digitalb” për të nisur një aventurë të re në televizionin “Klan” i habiti të gjithë.

Por ndërkohë që Ermali përgatitet për sezonin që vjen në studion e tij të re ai do te zevendesohet ne Digitalb nga Elvis Pupa (foto), aktori i dikurshëm i “Portokalli”-së!

Pas një periudhe relativisht të gjatë në lëvizje mes Shqipërisë dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ai ka vendosur të rikthehet në ekranin shqiptar aktiv si dikur, këtë herë në rolin e një moderatori të një emisioni që ndërthur showbiz-in (e jo vetëm) me notat komike.

Kthehu