• |
ide | kryesore

Meme që po thyen rrjetin, ironi për debatin mes Spiropalit dhe Pojanës

Arkiva, Pikante
WhatsApp-Image-20160729 (1).jpeg

Ditët e fundit ka nisur një debat në rrjetet sociale mes të rinjve të FRESSH dhe LRI-së.


Protagonistët e “sherrit” janë nënkryetari i LRI-së Klevi Pojana dhe ish-kryetarja e FRESSH, Elisa Spiropali.


Rrjeti ndërkohë ka zgjedhur t’i ironizojë përmes kësaj meme.

/LAPSI.AL/

Kthehu