• |
ide | kryesore

Rrëfimi i frikshëm i biznesmenes: Kam bërë seks me 250 djem të rinj

Arkiva, Stil
nintchdbpict000255972201.jpg
Një 52­vjeçare britanike pranon se ka bërë seks me 250 djem të rinj, të moshës 18 deri në 20 vjeç.
 
Biznesmenja Juney Smith tregon se pasi mbushi 30­vjeç filloi të takohej me djem shumë herë më të vegjël se ajo, duke vazhduar ende sot.
 
Sipas saj kjo është edhe arsyeja se përse ajo e ka ruajtur ende rininë.
 
“Kam tentuar të dal edhe me meshkuj të moshës sime, por ata janë shumë të mërzitshëm dhe në shtrat nuk dinë të të japin asgjë”, shprehet ajo. /The Sun/
June Smith the Queen of Cougers

Kthehu