• |
ide | kryesore

Top Channel largon nga ekrani dy figura kryesore

Arkiva, Paparazzi
14088506_1448451781838937_2865550827113817991_n.jpg

"Largohen nga moderimi i Fiks-Fare, çifti simpatik Fjori Dardha dhe Gent Pjetri (doktorri)", shkruan Olti Curri ne facebook.
Eshte lajm i minutave te fundit nga levizjet e reja ne programacionin e TCH, ku mesohet se dyshja e konsoliduar e Fiks Fare, Fjori dhe Doktorri nuk do te jene me ne drejtimin e ketij emisioni.
Mesohet nga zera brenda redaksise se çifti i preznatuesve do te zevendesohet me dy aktoret qe benin pjese tek grupi i lojrave "Pa limit" Devis Muka dhe Dorian Ramaliu.
Perballe Sajmirit dhe Gentit ne Stop, TCH ndoshta ka menduar te vendose perballe dy meshkuj ne Fiks Fare, pasi gara e audiences vazhdon e forte.
Fjori zevendesoi Sajmirin ne tavolinen e Fiksit dhe mori menjehere konsensusin e publikut, ndersa Gent Pjetri eshte nje nga figurat e para te ekranit te TCH.


Kthehu