• |
ide | kryesore

Çifti seks në plazhin e Golemit, irritohen pushuesit

Arkiva, Pikante
6-147-1-650x358.jpg

Një çift është kapur në momente pikante në plazhin e Golemit. Ata janë fotografuar nga pushuesit teksa qëndrojnë njëri mbi tjetrin dhe sipër kanë hedhur një peshqir a çarçaf ngjyrë rozë.


Personi që ka dërguar foton në redaksinë e ‘Jetaoshqef.al’ shprehet se të fotografuarit janë duke kryer marrëdhënie seksuale.


Të shumtë kanë qenë pushuesit që janë acaruar nga ky veprim, pasi në plazh ka edhe fëmijë të mitur, e për më tepër këto janë veprime intime që nuk kryhen në publik.

 

Kthehu