• |
ide | kryesore

Jeta e bukurosheve trafikante, makina të shtrenjta, prostitucion dhe dashnorë të moshuar (FOTO)

Arkiva, Stil
1-31.jpg

Pak ditë më parë dy shoqe kanadeze u arrestuan në Australi pasi kishin zbritur nga një anije turistike.

Ato kishin bërë pushine super-luksoze duke shpenzuar 20 mijë dollarë secila.


Por në bagazhet e tyre u gjet drogë me vlerë 30 milionë dollarë.

Isabelle Lagace 28 vjeç dhe Melina Roberge 22 vjeç u arrestuan dhe janë në pritje të gjyqit.

Pas hetimeve u zbulua se ato bënin një jetë të shtrenjtë dhe kishin të shkuar si prostituta.

Ato shoqëroheshin me meshkuj të moshuar dhe kishin makina të shtrenjta.

Sasia prej 95 kilogramë kokainë ishte destinuar për një person në Australi i cili po ashtu u arrestua.

Kthehu