• |
ide | kryesore

Luftëtarja seksi që po çmend rrjetin me format e saj (FOTO)

Arkiva, Stil
1-37.jpg

Ajo quhet Alexandra “Stitch” Albu dhe është një luftëtare e UFC në kategorinë e femrave.

Por përveç talentit në ndeshje, ajo ka një fizik mahnitës që ka çmendur rrjetin.


Ja disa prej fotove të saj në rrjetet sociale.

Kthehu