• |
ide | kryesore

Joleza poston foton e një aksidenti, por lë shumë pikëpyetje

Arkiva, Paparazzi
oooo_1473074771-2806859.jpg

Kryetarja në ikje e FRESSH vazhdon të çudisë me “bëmat” e saj. Pak më parë, Joleza Koka e bërë e njohur për fjalimin “të bëfsha gjeneratën…”, postoi një foto të cilën e shoqëron me këtë diçiturë: “ Dy gra të cilat veshën pantallona të shkurtra për herë të parë në publik, tërhoqën vëmendjen e meshkujve dhe shkaktuan një aksident automobilistik. Toronto, 1937” – shkruan Joleza për foton bardhë e zi, duke mos shpjeguar aktualitetin e kësaj skene. Bën vaki që 25-vjeçarja ta ketë pëlqyer thjesht si shkrepje, por ndoshta do të qe më mirë ta specifikonte arsyen e postimit, në mënyrë që mos linte vend për interpretime.


Kthehu