• |
ide | kryesore

Nesër derbi i Manchester, bastet favorizojnë …

I pakategorizuar
mo_1473437256-6161241.jpg

Derbi i javës së katërt në Premierligë do të zhvillohet ndërmjet dy skuadrave të qytetit të Manchester.


Do të shohim sërish përballë njëri tjetrit Jose Mourinho dhe Pep Gaurdiola.


Shumica e kompanive të basteve për këtë ndeshje favorizojnë United, skuadër e cila luan në stadiumin e saj Old Trafford.

Fitorja e United kuotohet me 2.4, barazimi me 3.25 ndërsa fitorja e Cityt me 3.4.

Kujtojmë se të dy këto skuadra kanë fituar tre ndeshjet e para dhe ndajnë vendin e parë me nga 9 pikë.