• |
ide | kryesore

Dalin pamjet të reja nga përplasja me armë mes Cozman dhe Noyzit (VIDEO)

Arkiva, Paparazzi
asdsafds.JPG

Videot më poshtë tregojnë edhe njëherë momentin e përplasjes në Prishtinë para hotel Sëiss Diamond mes reperit Cozman dhe Noyzit.

Policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes, duke arrestuar tre persona (këngëtarin Cozman, vëllain e tij dhe shtetasin Albert Krasniqi.


I plagosur nga kjo përplasje me armë dhe konfrontimi fizik ka mbetur këngëtari nga Shqipëria Noyzi.

Konlfitet e grupit të tij OTR dhe Babastars janë të vjetra. Policia ende s’ka dhënë shumë detaje mbi motivet e përplasjes.

/LAPSi.AL

 

Kthehu