• |
ide | kryesore

Gazetarja Eni Vasili fut drogë në studiot e News 24 (FOTO)

Arkiva, Paparazzi
b954130e-8ef2-424d-8af2-88f90a4e2b52.jpg

Ka bërë një hapje të pazakontë të emisionit të saj “Studio e hapur” të së martës gazetarja e News24 Eni Vasili. Ajo është shfaqur në studio ndërsa në dorë mbante një degë kanabis sativa!!! Emisioni iu dedikua çështjes së trafikut të drogës dhe kultivimit të kanabisit. Diçka e tillë nuk kishte ndodhur në asnjë studio televizive. /lapsi.al/


Kthehu