• |
ide | kryesore

“Këtë foto e bëmë ditën kur Bora dhe Olsi u fejuan”, njihuni me dhëndrin e familjes Kokëdhima

Arkiva, Paparazzi
IMG_6683.JPG

Brixhida Kokëdhima, bashkëshortja e ish- deputetit të PS-së Koço Kokëdhima ka ndarë këtë të shtunë me ndjekësit e saj në facebook, një moment të veçantë nga fejesa e së bijës fundjavën e shkuar në Dhërmi.

“Këtë foto e bëmë ditën, kur Bora dhe Olsi u fejuan!


Kjo ditë ishte një ndër ditët më të lumtura të jetës time! Jetë të lumtur ëngjëlli im i bukur! Jam me fat që kam një vajzë si ti!
Zoti të dhëntë gëzim, dashuri e forcë për ta jetuar jetën çdo çast, për të punuar e për të bërë famë e emër!
Ju perqafoj të dyve!
Dhërmi, shtator 2016”, shkruan mamaja e stilistes Bora Kokëdhima.

Kthehu