• |
ide | kryesore

Çmenden njerëzit në Zyrih, shikoni çfarë bëjnë për Noizyn

Arkiva, Paparazzi
nopizy.jpg

Fama e tij duket se nuk po njeh kufij. Reperi i cili pak ditë më parë festoi 30 vjetorin është në majë të suksesit dhe këtë, krahas shifrave më të larta që grumbullon në videot e tij, e vërtetojnë më së miri dhe reagimet e fansave të reperit.

I gjendur në Zvicër, ku sipas postimeve premton zhvillime serioze në karrierë, Noizy është rrethuar papritur nga dhjetra njerëz të cilët e admironin idhullin e tyre nga xhami i Sallonit ku ai po qethej.


 

While in Zurich

A video posted by NOIZY (@zinizin) on

Pasi e kanë pritur për disa minuta, fansat në mes të Zyrihut janë sulur të fotografojnë dhe të prekin këngëtarin e tyre të preferuar.

Një çmenduri e tillë, është parë vetëm për personazhe të huaj e tepër të famshëm. 

 

In Zürich

A video posted by NOIZY (@zinizin) on

Kthehu