• |
ide | kryesore

Çfarë thotë vetë Adi Krasta për kontratën me Ora News

Arkiva, Paparazzi
IMG_6966.JPG

Lajmi i shpërndarë rrufeshëm ditën e sotme në lidhje me rikthimin në ekran të moderatorit të njohur, nuk është i vërtetë. Vetë Adi Krasta ka mohuar në mënyrë kategorike shkrimin e revista “Bordo” e cila, referuar burimeve tha se ai ka firmosur kontratë me televizionin Ora News.


“Jo, nuk kam firmosur asnjë kontratë me askënd dhe nuk kam shkelur në asnjë televizion”, i është përgjigjur interesit të revista “Who”, Adi Krasta.


Nuk dihet arsyeja se përse ky lajm qarkulloi sot në mediat sociale, por me siguri, përgënjeshtrimi i tij do të mërzisë shumë nga fansat e ata që u bënë gati për rikthimin e Krastës në ekran.

Kthehu