• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kosovarët dhe kroatët këndojnë së bashku në Shkodër: “Vrite vrite serbin!”

Arkiva, Sport
gfhfgfh.jpg

"Vdekje për serbët", është kënga që është dëgjuar duke u kënduar nga kroatët në Shkodër. Asaj i janë bashkuar me shumë dëshirë edhe tifozët e Kosovës.Kthehu