• |
ide | kryesore

Sara Hoxha del përpara pasqyrës dhe pozon për herë të parë shtatzënë

Arkiva, Paparazzi
253674_m.jpg

Pas lajmit se trashëgimtarja e Top Channel dhe prezantuesi Ledion Liço do të bëhen prindër të një djali, 20 vjeçarja Sara Hoxha dukej si më e tërhequr nga jeta publike. Por, ndjesia se barku po i rritet dita-ditës dhe një qënie tjetër brenda trupit të saj po merr jetë duket se e ka lumturuar pa masë Sarën e cila fare pranë fundit të pritjes së ëmbël, ka publikuar formën e saj aktuale trupore. Në profil, Sara e ëmbël ka pozuar me dorën tek barku, njëjtë me gratë të cilat në këtë fazë tregojnë se sa i është rritur barku.


 

Kthehu