• |
ide | kryesore

Lenjani flet nga spitali për dëmtimin në vesh

Arkiva, Sport
14611098_1075144882583985_3839600021476290327_n.jpg

Ermir Lenjani përfundoi në spitalin e Shkodrës, pas dëmtimit në vesh që mori në minutën e 44-t. Kosovari u godit me bërryl nga Alcantara dhe u detyra të lërë fushën. Ai u zëvendësua nga Naser Aliji në pjesën e dytë. Një ditë më pas ai konfirmoi në rrjetet sociale operimin në vesh. Lenjani e quan mëkat humbjen ndaj Spanjës. “Faleminderit mjekëve të spitalit në Tiranë të gjithëve për kujdesin. Operimi ka shkuar mirë dhe tani jam në gjendje të mirë. Mëkat që humbëm ndeshjen por do të rikthehemi tek fitoret. Gjithashtu ju falënderoj për mesazhet e dërguara në adresë timen” – shkruan Lenjani./lapsi.al/