• |
ide | kryesore

“Të janë varur c*cat deri te këmbët”, banorja e “Big Brother” kërkon lekë për silikon

Arkiva, Paparazzi
14642767_1091849090911646_125498063_n.jpg

Genta Gjalpi, vajza nga fshati i Korçës e cila dikur pozonte lakuriq me pistoletë, është sulmuar së fundi nga ndjekësit e saj në IG. Ndonëse sharjet dhe fyerjet siç i quan ajo, i vijnë në mesazhe private, ish-banorja e reality show-t nuk e ka për turp që t'i publikojë e të replikojë me ata që e sulmojnë. 


Bisedën më sipër, vetë Genta e nxorri në publik duke kërkuar madje para për të rregulluar gjoksin me operacion.

"Dmth nuk di ca me then sepse ato qe shkruajn shajn dhe ofendojn jan vec femrat, dhe ksaj goces ktu i vjen per te vjell se nuk i pelqejn cicat e mija. mire Ok atehere ishalla ka shum si kjo ti mbledhin leket dhe te mi bejn sillikon." – shkruan Genta Gjalpi.

Kthehu