• |
ide | kryesore

(Zh)veshja e guximshme e Arbana Osmanit, shfaqet pa të brëndshme në festën e Top-it

Arkiva, Paparazzi
arbana 1.jpg

Prezantuesja të cilën shpesh e kemi parë të rezervohet në (zh)veshje në programet e saj, kur vjen fjala për një festë private me stafin e punës, duket se nuk e ka problem të guxojë deri aty, sa të mos përdorë të brëndshme.


Arbana Osmani është shfaqur mbrëmjen e së dielës në ditëlindjen e Tanit me një fustan tip ‘këmishë nate’, i cili siç shihet edhe në fotot e postuara në IG, është i zi, sateni dhe me qëndisma dandellash.

Modeli në fjalë është një nga më të preferuarit e personazheve të shoëbiz-it në botë. Jo më larg se dy javë më parë ishte Rita Ora e cila doli rrugëve të Los Angeles-it me ‘këmishë nate’.

Prej një viti e gjysmë Arbana Osmani është bërë nënë dhe thuajse menjëherë, prezantuesja iu rikthye formave të mëparshme trupore. Ky fakt duket se e ka “tunduar” Arbanën të guxojë deri në këtë pikë me (zh)veshjen. 

Kthehu