• |
ide | kryesore

Bukuroshja nga Istogu që çmend Adnan Januzajn (FOTO)

Arkiva, Sport
191111.jpg

Adnan Januzaj ka refuzuar t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së përfaqësueses së Kosovës. Por, kur bëhet fjalë për femrat kosovare, Januzaj nuk heziton të kontaktojë me to. Djaloshi me prejardhje nga Istogu ka shprehur haptazi simpatinë për Yllka Rexhën. Mësohet se Januzaj ka shoqëri të mirë me Rexhën dhe se simpatia ndaj saj tani çdo ditë e më shumë po forcohet./lajmi/Kthehu