• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shkëlzen Gashi shënon sërish në SHBA

Arkiva, Sport
col-s-650x358.jpg

Shkëlzen Gashi ka shënuar përsëri në futbollin amerikan. Në ndeshjen mes Colorado Rapids dhe Houston Dynamo, Gashi barazoi rezultatin në 1-1 në minutën e 67-të. Me këtë rezultat u mbyll ky takim. Me këtë barazim Colorado Rapids mbetet në vendin e dtë me 58 pikë në konferencën e perëndimit duke mbajtur shpresat për tu kualifikuar në gjysmëfinalet e 4 skuadrave më të mira të SHBA-ve. 


Kthehu