• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shqiptari Fabian Duro mahnit “yjet” e Bayern Munich

Arkiva, Sport
bayenernnnn.jpg

Fabian Duro, shqiptari tashmë i njohur për stilin e tij të mbajtjes së topit, ka mahnitur ditën e sotme lojtarët e Bayern Munih, të cilët kanë qenë spektatorë të spektaklit që ai ka dhuruar me topin. Se çfarë ka bërë Fabiani në sytë e Levandovksit, Robenit me shokë dhe trajnerit Anceloti mjafton të shikoni videon e mëposhtme…


Kthehu