• |
ide | kryesore

Elvana Gjata rrezikoi jetën, zbulohet çmenduria e këngëtares për “Lejla”

Arkiva, Paparazzi
14729132_1385336704817719_590846747583916912_n.jpg

Një ditë pas publikimit të videos më të re, këngëtarja shqiptare ka zbuluar një detaj të rëndësishëm sa i takon të fshehtave pas “Lejla”. Interpretimi i Elvana Gjatës majë takave, në majë trenit të bojatisur teksa ai ishte në lëvizje, duket se i ka kushtuar jetën 30-vjeçares.

Siç shihet në bashkëpunimin më të ri të artistes shqiptare me reperat nga Kosova Capital T & 2 PO2, Elvana Gjata ecën përgjatë vagonëve pa e kuptuar se ky veprim mund të shndërronte skenën e xhirimit në një tragjedi. Por, me rëndësi që këngëtarja e ka superuar këtë moment të vështirë dhe tashmë fansat e saj mund t’i gëzohen rikthimit të saj në tregun e muzikës.   

Kthehu