• |
ide | kryesore

Zihet me shefin, bën seks me vajzën e tij për hakmarrje (FOTO+18)

Arkiva, Pikante
capture_1477739705-6318136.JPG

A ju ka ndodhur ndonjëherë të lodheni nga puna juaj, apo t’ju vijë në majë të hundës me shefin? Ndoshta ju ka ndodhur dhe nuk keni pasur çfarë të bëni, por ky djalë nuk është si ju. I acaruar nga gjithçka që i ka ndodhur në punë, ai ka vendosur të hakmerret ndaj shefit të tij.


Një ditë, ndërsa ka mbyllur turnin, ka gjetur nëpër shkallë të bijën e pronarit. Pasi e ftoi për një kafe, të dy përfunduan në shtrat duke kryer marrëdhënie. Për të marrë hak, djali filmoi gjithë aktin seksual. Disa ditë më pas, ai ua dërgoi me email të gjithë punonjësve të kompanisë së tij fotot e nxehta të seksit me vajzën e shefit. Normalisht që u pushua nga puna, por arriti të marrë hak dhe të turpërojë para të gjithëve bosin e tij./express/


 

Kthehu