• |
ide | kryesore

FOTO+16/ Electra Lamborghini: Kam 42 piercing me diamantë në të gjithë trupin

Arkiva, Sport
elettra-lamborghini-BOLLICINE-VIP.jpg

Shëprthyese. E papërmbajtur. Antikonformiste. Natyrisht që me aq shumë para sa ka ajo është e lehte të jesh e tillë. Por Electra Lamborghini, trashëgimtarja 22-vjeçarë e shtëpisë automobilistike që ka mbiemrin e saj ka surprizuar me deklaratat e bëra pak ditë më parë. Ajo u shfaq në Çmimet e Muzikës Evropiane të MTV-së me një mini-fustan që të linte të shihje të tërë trupin e tij të me linja super.


“Unë kam 42 piercing të përhapur nëpër trup. I kam pak kudo, dhe të gjithëve u është bashkangjitur një diamant. Dhe sigurisht që shkoj e të fle të gjithë ata diamantë” – tha Lamborghini. Pak kohe me pare ajo tha se e kishte fiksim te luante ne nje film porno, por familja nuk ia lejon./lapsi.al/


Rezultate imazhesh për Elettra Lamborghini Rezultate imazhesh për Elettra Lamborghini Rezultate imazhesh për Elettra Lamborghini Rezultate imazhesh për Elettra Lamborghini Rezultate imazhesh për Elettra Lamborghini Rezultate imazhesh për Elettra Lamborghini Rezultate imazhesh për Elettra Lamborghini Rezultate imazhesh për Elettra Lamborghini Rezultate imazhesh për Elettra Lamborghini

 

Kthehu