• |
ide | kryesore

Modelja e Playboy: Po. Kam bërë seks me Ronaldon (FOTO)

Arkiva, Sport
roni_5925.jpg

Modelja e Playboy, Daniella Chavez e ka pranuar se ka pasur marrëdhënie seksuale me yllin e Real Madridit, Cristiano Ronbaldo, deri sa ai ishte në lidhje me modelen Irina Syak. Në një intervistë për gazetën meksikane “Reforma”, Daniella Chavez, tha se kishte bërë seks me Ronaldon në nëntorin e kaluar, duke realizuar një ëndërr që kishte pasur, sepse e adhuronte prej kohësh 30-vjeçarin nga Portugalia. Ajo tha se në fillim Ronaldo ishte i turpshëm, ndërsa më pas u lirua dhe e adhuronte gjoksin e saj..Kthehu