• |
ide | kryesore

CNN transmeton gabimisht 30 minuta film porno

Arkiva, Planet
partsunknown-933x445.jpg

Mbrëmjen e së enjtes CNN ka transmetuar aksidentalisht 30 minuta një film me pullë të kuqe, për të gjithë shikuesit e një televizioni lokal në New Jersey. Edhe pse shikuesit ishin duke  pritur episodin e ri të “Anthony Bourdain’s Parts Unknown”, një shou televiziv, por ajo që u shfaq ishte një pornografi e fortë, për rreth 30 minuta.
Gabimi ka ndodhur jo për fajin e CNN, por për shkak të një ngatërrimi që e ka bërë RCN, një rrjet kabllor lokal në New Jeresy, pjesë e të cilit rrejt është edhe CNN për qytetin e New Jersey-it.
I menjëhershme ka qenë dhe reagimi i shikuesve të cilët nuk kanë nguruar të shprehin shqetësimin në Twitter. Një orë më vonë kanali i CNN ka bllokuar sinjalin dhe ka bërë të mundur heqjen e filmit më skena erotike./tvklan.al/

 

Kthehu