• |
ide | kryesore

Pas kësaj fotografie dasme fshihet diçka e dhimbshme

Arkiva, Planet
d1-357.jpg

Amber Snailham 17 vjeç dhe i dashuri i saj Callum Firks, po ashtu 17, patën dasmën e endrrave të tyre.

Por pas kësaj fotoje kaq të bukur, fshihet e vërteta e dhimbshme.

Amber u diagnostikua me kancer që i ishte përhapur shumë në tru.

Asaj i dhanë pak muaj jetë.

Kështu që adoleshentja britanike vendosi të përjetonte dasmën e endrrave të saj para se të largohej nga kjo botë.

Kthehu