• |
ide | kryesore

Tha se e bija kishte “derr b***e”, ja si i përgjigjet Ivanka Trump të atit (FOTO)

Arkiva, Planet
d3-337.jpg

Fraza e Donald Trump në vitin 2002 për të bijën ngjalli shumë diskutime për kohën.

“A ka një derr b***e jot bijë?”, e pyeti gazetari Trumpin.

“Po, mund ta themi këtë gjë”, tha ai, duke shokuar shikuesit.

Por vetë Ivanka i është përgjigjur në 2006 në një intervistë në Çikago Tribune të atit.

Gazetari e ka pyetur se çfarë do të bënte Ivanka nëse Donald nuk do të ishte babai i saj dhe do thoshte këtë frazë.

“Do ta nxirrja sprajin djegës nga xhepi dhe do t’ia hidhja syve”, ka deklaruar ajo në atë kohë.

Intervista e saj është ripublikuar së fundmi duke qenë se interesi ndaj familjes presidenciale është shumë i lartë.

Kthehu