• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ekzagjeron Irina Shayk në versionin “Ghost”

Arkiva, Sport
Irina-Shayk-for-LOVE-Advent-day-2.jpg

Modelja e famshme ruse Irina Shayk ka përsëritur skenën e famshme të filmit “Ghost”. Modelja ka sjellë në mënyrë seksi të famshmin moment të luajtur nga Demi Moore dhe Patrick Swayze. Tashmë bëhet fjalë për një video publicitare të “The Love Magazine”. 
 Kthehu