• |
ide | kryesore

Enca kalon kufirin, prek organin gjenital live në koncert (foto +16)

Arkiva, Paparazzi
enca cica.PNG

Fillimisht provokoi një fans duke e nxjerrë në skenë e duke e prekur me të pasme në trup.

Por këtë herë Enca ka bërë diçka edhe më të tmerrshme.

Ajo ka veshur një fustan të shkurtër dhe derisa po këndonte ka nisur ta prekë organin gjenital me dorë.

 

Kthehu