• |
ide | kryesore

Armina shfaqet me rroba banje, ka mall për Dubain

Arkiva, Paparazzi
armina dubai.jpg

Armina Mevlani ka mall për kohërat me diell dhe pushimet e luksit. 

Në këto ditë të ftohta ajo ka postuar një foto në instagram, ku shfaqet me rroba banjë nën palmat e Dubait. 

Megjithatë për Arminën, malli i pushimeve me diell mund të mos zgjasë shumë. Ajo i ka të gjitha mundësitë për t'u çmallur kur të dojë. Festat e fundvitit po afrojnë dhe me siguri çifti Berisha- Mevlani do të udhëtojnë drejt ndonjë vendi ekzotik. 

Për momentin, ata që nuk kanë mundësi si Armina, mund të shijojnë trupin e saj me rroba banje buzë pishinës dhe nën rrezet e diellit të Dubait.

Kthehu