• |
ide | kryesore

VIDEO/ Sherr LIVE mes gazetares Vilma Masha dhe presidentit të Flamurtarit

Arkiva, Sport
ilda-idrizi-470x259.jpg

Një debat i filluar rreth një muaj më parë në studion e “Gol pas Goli” mes prezantueses Vilma Masha dhe administratorit të Flamurtarit, Sinan Idrizi, ka përjetuar sot etapën e tij të dytë. Drejtuesi i vlonjatëve iu drejtua asokohe prezantueses me termin ‘lobotome” dhe kjo e fundit nuk e ka harruar dhe ka preferuar t’i kundërpërgjigjet në të njëjtën mënyrë sot.Kthehu