• |
ide | kryesore

Ja si tallen me Guardiolën për humbjen e thellë të City-t

Arkiva, Sport
guar1.jpg

Manchester United ka pësuar humbje turpëruese nga Evertoni, duke u mposhtur me rezultat të thellë 4:0. Ish trajneri i Barcelonës mendon se skuadra e tij nuk e meriton një humbje të tillë. “Unë i dua lojtarët e mi, më pëlqen shumë puna që bëj. Bëmë paraqitje të mirë në pjesën e parë dhe kishim disa raste. Mund të bëjmë më mirë dhe do të mundohemi të bëjmë më mirë në të ardhmen”, deklaroi Pep Guardiola. Por pavaresisht nga këto fjalë humbjen e thellë e kanë shfrytëzuar tifozë të shumtë në rrjetet sociale, të cilët kanë filluar të tallen me Pep Guardiolan në mënyra të ndryshme.Kthehu