• |
ide | kryesore

FOTO/ Kjo është arbitrja më seksi në botë

Arkiva, Sport
dgfsd.jpg

Kjo në foto quhet Elena Tambini dhe është një arbitre italiane. Ajo gjykon futbollin profesionist nga Seria B e poshtë. Por njëkohësisht punon edhe si gazetare për Mediaset. Një ndër pasionet e saj është edhe modelingu. Është mjaft aktive në rrjetet sociale nga ku po ju sjellim këto foto. Nuk ka dyshime që mund të cilësohet si arbitrja më seksi në botë.


Rezultate imazhesh për Elena Tambini

Rezultate imazhesh për Elena Tambini
Rezultate imazhesh për Elena Tambini Imazh i ngjashëm Imazh i ngjashëm