• |
ide | kryesore

Lolita “thumbon” kryeministrin pas defektit të avionit

Arkiva, Pikante
Autoportret Rama.jpg

Faqja e njohur në facebook, Lolita, nuk lë rast pa e thumbuar kryeministrin Rama. Nisur nga lajmi se avioni i kreut të qeverisë pësoi defekt kur po nisej nga Singapori, Lolita ka postuar këtë foto për ta ilustruar gjenden e Ramës, shoqëruar me dicituren, “Momenti kur fillon të bësh autoportret dhe merr vesh që avioni ka pësuar defekt”.Kthehu