• |
ide | kryesore

Historia/ Rrëfimi i dy grave që po u shesin shqiptarëve lodra seksi (foto)

Arkiva, Stil
rud.jpg

Këto dy gra, njëra shqiptare Armida dhe partnerja e saj, Çai amerikane, kanë marrë një nismë për të hapur një seks shop në Shqipëri.

Të ardhura nga SHBA, ato janë të bindura se çiftet shqiptare kanë nevojë masivisht për lodrat e seksit për të pasur një jetë më të mirë në martesë apo në bashkëjetesë.


Për të shmangur edhe ato skrupuj që kanë shqiptarët për të eksploruar në dyqane lodrat e seksit, ato kanë vendosur që biznesi i tyre të jetë në formën e një faqeje online. Njëra nga partneret, Armida, tha se ajo ishte nxitur për këtë ide, pasi kishte eksploruar me bashkëshortin e saj, po shqiptar, eksperiencën e lodrave të seksit që e kishin ringjallur në mënyrë të pabesueshme martesën e tyre 20 vjeçare.

Falë këtij fakti, ajo ka vendosur të nisë biznesin e saj që do të jetë efektiv që të premten në mbrëmje, “Zakoni i epshit.com”, te cilin e kane shpallur ne emisionin “Rudina”. Ato do të kenë gjithë gamën e artikujve, nga të brendshmet, kamzhikët, lubrifikantët, zarat per stervitjen e vagines e deri te llojet e ndryshme të penisëve dhe vibratoreve…

Armida ka deklaruar se ajo i ka provuar te gjitha mallrat qe do te shesi online. Madje per te hequr çdo lloj turpi ajo tha se disa kremra i ka provuar edhe me te emen dhe vjehrren e saj po shqiptare. /Lapsi.al/

 

Kthehu