• |
ide | kryesore

Enca befason me deklaratën e saj!(FOTO)

Arkiva, Paparazzi
134eddbec9f4903b84031f9a9738c8b0.jpg

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një foto ku tregon se së shpejti ajo do të ketë një filtër të personalizuar në SnapChat.

Ajo e ka quajtur “Filtri Enca” , ndërkohë që të gjithë jemi kurioz se si do të jetë filtri që ka zgjedhur këngëtarja dhe që do të pagëzohet me emrin e saj. Enca do të jetë e para këngëtare shqiptare, e cila do të ketë një filtër në emrin e saj.

Kthehu