• |
ide | kryesore

VIDEO/ Provokon partnerja e lojtarit të Juventus

Arkiva, Sport
page-10-650x358.jpg

Karina Rincon, partnerja e lojtarit të ri të Juventusit, Tomas Rincon, është cilësuar nga mediat italiane si një femër e bukur, seksi dhe interesante.


Ajo është e pranishme në çdo ndeshje të Zonjës së Vjetër, ndërsa nuk e fsheh dashurinë që ka për skuadrën e re të burrit të saj.


Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagram ku shihet e veshur me fanellën e Juventusit.

Karina ndoshta ka zgjedhur këtë mënyrë për të bërë për vete fansat e Juventusit, shkruaj lajmi.net.

Kthehu