• |
ide | kryesore

Era për klipin e ri, me look si kurrë më parë!(FOTO)

Arkiva, Paparazzi
istrefi-era-popsinger-image.jpg

14 muaj punë intenzive me përplot aventura të ‘çmendura’ po kurorëzohen me një projekt muzikor që pas shumë diskutimesh është konsideruar si i denji për të pasuar ‘Bonbon’-in e famshëm.

E tashmë, këngëtarja e njohur ka finalizuar edhe xhirimet.


Përtej oqeanit, saktësisht në Los Angeles të SHBA-ve, Era tashmë ka përfunduar të gjitha punët në videoklipin e ri.

Prive.al, ka siguruar ekskluzivisht edhe një fotografi nga klipi që shpalos pak nga ajo se si Era do të duket.

Kujtojmë se publikimi është tashmë çështje ditësh dhe besohet që brenda Shkurtit do jetë gati për t’u plasuar në tregun ndërkombëtar muzikor. Presim

er

Kthehu