• |
ide | kryesore

Stine shpreh pendimin që u nda nga Roza!

Arkiva, Paparazzi
d1ce260c128ee2a52bb908d5a8abde76.jpg

I ftuar në emision ‘Hangover’ të Roza Latit, një ftesë kaq shumë e përfolur, zbuloi disa detaje për ish-çitin.

Ai ka pranuar në këtë emision se kënga ‘Gëzuar Vitin e Ri’, një bashkëpunim i 7 viteve më parë me Big Bastën, i është dedikuar pikërish Rozës.


“Cfarë duan fansat të dëgjojnë, që ta kam bërë ty? Këtë doje të dëgjoje? Sa isha ndarë me ty edhe thashë si ta bëj për vete?”, tha këngëtari, ndërkohë që Roza ka nxituar t’ja kthejë me humor “Me kë e ke?”.

Kjo krijoi një situatë të sikletshme dhe Roza kërkonte vazhdimisht të vendosej publicitet.

Kthehu