• |
ide | kryesore

VIDEO/ 8 gola dhe spektakël në Manchester City – Monaco

Arkiva, Sport
city-3.jpg

Ndeshje me 8 gola dhe me kthim të jashtëzakonshme të rezultatit ishte ajo mes Manchester City dhe Monaco. “Qytetarët” e Guardiolës edhe pse ishin duke humbur 2-3 në fund të takimit fituan 5-3. Për City shënoi Sterling (26), Aguero (58, 71), Stones (77) dhe Sane (82). Ndërsa Monaco shënoi me Falcao (32, 61) i cili humbi edhe një penallti (50) kur rezultati ishte 1-2 për skuadrën e tij.Kthehu