• |
ide | kryesore

VIDEO/ Prezantuesi prek modelen “në vend të keq”, plas sherri

Arkiva, Syri i Lapsit
3DB1B81E00000578-4261084-image-a-9_1488110886803.jpg

Një modale në një emisioni në televizionin brazilian ka sulmuar prezantuesin pasi ai i preku të pasmet. Ai mbante një dorë një krem dielli të cilin donet ta aplikonte në trupin e brunes seksi. Prezantuesi tjetër që ndodhej aty ka ndërhyrë për të qetësuar situatën por nuk ka arritur të ndalojë incidentin. Në këtë moment vajza brune që shikoni në video  ka marrë kremin dhe e ka lëshuar në drejtim të prezantuesit i cili i preku të pasmet.Kthehu