• |
ide | kryesore

VIDEO/ E kap të dashurën duke e tradhtuar, e hedh në kosh plehrash 

Arkiva, Syri i Lapsit

Një i ri nga Rusia u regjistrua se si e mori të dashurën dhe e hodhi në një kontejner të plehrave. Ai e akuzoi atë se ajo e kishte tradhtuar dhe u hakmorr ndaj saj në këtë mënyrë, shkruan “Daily Mail”. Videoja tregon se si djaloshi mori vajzën nga shtëpia dhe e tërhoqi nëpër rrugë.