• |
ide | kryesore

FOTO/ Gazetarja seksi e TVSH-së: Muzaka tradhëtar, Hysaj…

Arkiva, Sport
pejana.jpg

Pjesë e departamentit të sportit pranë “TVSH”-së është bërë edhe një tjetër bukuroshe. Një figurë e njohur për publikun, e cila ka pasur suksese të vazhdueshme në fushën e modës, spektaklit dhe së fundmi në gazetarinë sportive. Shpeshherë ka qenë pjesë e mediave rozë, ku janë diskutuar së tepërmi linjat e saj seksi dhe dalja me fanellën e Tiranës. Bëhet fjalë për simpatiken Pejana Elezi, fotomodelja që e ka nisur me bujë të madhe karrierën e saj si gazetare sportive. “Panorama Sport” ka kontaktuar gazetaren e re seksi, e cila ka zbuluar disa prej sekreteve të saj. Ajo zbulon se cilët janë idhujt e saj në futboll dhe “sekretin” për të pasur një fi zik kaq të admirueshëm.


“Gjergji Muzaka. Kam simpati të veçantë për të. Edhe pse nuk më erdhi mirë që u largua nga Tirana te Skënderbeu, përsëri nuk e kam humbur simpatinë për të. Në kombëtare Elseid Hysaj. Është shumë i talentuar dhe profesionist. I ndjek shpeshherë performancat e tij te Napoli dhe Kombëtaren kuqezi. Ndërsa, për sa i përket lojtarit tim të preferuar në botë, pa dyshim që është Andres Iniesta, një legjendë e Spanjës dhe Barcelonës. Më pëlqen shumë edhe stili i lojës së tij” –thotë gazetarja seksi.


Image result for pejana elezi Image result for pejana elezi Image result for pejana elezi Image result for pejana elezi Image result for pejana elezi Image result for pejana elezi