• |
ide | kryesore

Sekreti për një gjoks perfekt pa ndërhyrje

Arkiva, Stil
auto_gg_1453377071-7797532-770x470-768x4691488915059.jpg

Të kesh një gjoks të bukur dhe të tonifikuar do të thotë të kesh më shumë vetëbesim, dhe femrat e dinë këtë.

Por në vend që të shpenzoni kohë dhe para për të blerë produkte që ju premtojnë rezultate të mahnitshme dhe në fund nuk japin asnjë efekt, atëherë duhet të dini se ka shumë mënyra natyrore përmes të cilave mund të arrihet tonifikimi i gjoksit, pa përdorur substanca të shtrenjta dhe të dëmshme dhe as ndërhyrje kirurgjikale.


Kjo është një mënyrë e cila ka rezultuar efektive në mesin e atyre që e kanë provuar.

Kastravec dhe vezë e verdhë veze: Merrni një kastravec të vogël dhe bëjeni pure në blender. Shtoni një lugë çaji gjalpë dhe 1 të verdhë veze. Përziejini përbërësit derisa të krijohet një pastë.

Pastaj, aplikoni pastën në zonën e gjoksiit dhe lereni të qëndrojë për rreth gjysmë ore. Lajeni tërësisht duke përdorur ujë të ftohtë. Për rezultate më të mira, përdoreni këtë maskë një herë në javë për të forcuar dhe për të rivendosur indet e gjirit.

Kthehu