• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni 5 golat e Bayern Munich në turpërimin e Arsenalit

Arkiva, Sport
bayernn_1488924069-580571.jpg

Bayern Munich shkatërroi Arsenalin edhe në Londër duke e mposhtur me rezultatin 5-1.


Robert Lewandowski (55’), Arjen Robben (68’), Douglas Costa (78’) dhe Arturo Vidal (80’ e 85’) shënuan për Bayernin, ndërsa golin e nderit për Arsenalin e shënoi Theo Walcott (20’).


Bayerni kualifikohet në çerekfinale duke eliminuar Arsenalin me rezultat të përgjithshëm 10:2. /Express/

Kthehu